
🖤Повербанк Yoobao H5 50000 mAh 22.5W зарядний пристрій PowerBank з ліхтарем, різні кольори, Білий
4 650 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116235
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Повербанк Yoobao H5 50000 mAh 22.5W зарядний пристрій PowerBank з ліхтарем, різні кольори, Білий»
Повербанк PowerBank 30000 mAh з сонячною панеллю та ліхтарем, різні кольори
Power Bank Yoobao – ідеальний продукт для людей, які цінують постійний доступ до своїх мобільних пристроїв – термін служби батареї більшості часто дуже обмежений, що означає відсутність можливості постійного використання.
Powerbank дозволяє обслуговувати та заряджати акумулятор без необхідності підключати пристрої до розетки.
Power Bank Yoobao 50000mAh незамінний аксесуар для людей, які хочуть без обмежень користуватися гаджетами будь-де.
Високоякісні матеріали у поєднанні з надійною конструкцією роблять його дуже міцним . Корпус виготовлений із високоякісного пластику.

Технічні характеристики:
- Тип: зовнішній акумулятор / повербанк
- Ємність: 50000 mAh
- Вхідні роз'єми: Вхід Type-C: 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
- Вихідні роз'єми: Type-C: 5V/3A 9V/2.22A 12V/1.67A, Порт USB: 5V/2.4A 4,5V/5A 5V/4.5A 5V/2.4A 9V/2A 12V/1.5A
- Загальний вихід USB 1+USB2+USB3+Type-C: 5V3.6A
- LED індикатор заряду
- Ліхтар
- Матеріал: пластик
- Розмір: 7.3 х 15 х 7.3 см
- Вага: 1110 г
Комплектація:
- Повербанк
- Кабель
- Упаковка

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yoobao |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная солнечная батарея |
| Емкость аккумулятора | 50000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Да |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Входное напряжение | 12 В |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Количество заряжаемых устройств | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Высота | 150 мм |
- Цена: 4 650 ₴





