Повербанк PowerBank 30000 mAh з сонячною панеллю та ліхтарем, різні кольори
Power Bank – ідеальний продукт для людей, які цінують постійний доступ до своїх мобільних пристроїв – термін служби батареї більшості часто дуже обмежений, що означає відсутність можливості постійного використання.
Powerbank дозволяє обслуговувати та заряджати акумулятор без необхідності підключати пристрої до розетки.
Високоякісні матеріали у поєднанні з надійною конструкцією роблять його дуже міцним. Завдяки ергономічній формі зручно лежить у руці.
Вбудована сонячна панель дозволить заряджати пристрій від променів сонця, коли поблизу не буде джерела живлення. Наявність 2 виходів USB дозволить заряджати одночасно два пристрої. Універсальний і підійде для більшості видів гаджетів, що заряджаються від USB: планшет, телефон, iPhone, акукстичний динамік, камера і т.д.

Технічні характеристики:
- Тип: зовнішній акумулятор / повербанк
- Зарядні пристрої: смартфони, телефони, планшети та інші
- Вхід: microUSB 5V 1A
- Вихід 2 USB: 5V 2A/1A
- Матеріал: пластик
- LED індикатор заряду
- Ємність вказана на батареї: 30000 mAh
- Реальна ємність акумулятора: 10000 mAh
- Ліхтар
- Розмір: 13,5 * 7,5 * 1.8 см
Комплектація:
- Повербанк
- Кабель
- Упаковка

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная солнечная батарея |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От солнечной энергии |
| Разъемы | micro USB |
| Набор переходников | Да |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Желтый |
| Количество заряжаемых устройств | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 75 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Высота | 135 мм |
- Цена: 775 ₴








