
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Повербанк PowerBank 20000 mAh з сонячною панеллю, компас, ліхтар 20LED Помаранчевий»
Повербанк PowerBank 20000 mAh з сонячною панеллю, компасом та ліхтарем
Power Bank – ідеальний продукт для людей, які цінують постійний доступ до своїх мобільних пристроїв – термін служби батареї більшості часто дуже обмежений, що означає відсутність можливості постійного використання.
Powerbank дозволяє обслуговувати та заряджати акумулятор без необхідності підключати пристрої до розетки.
Високоякісні матеріали у поєднанні з надійною конструкцією роблять його дуже міцним.
Завдяки ергономічній формі зручно лежить у руці.
Вбудована сонячна панель дозволить заряджати пристрій від променів сонця, коли поблизу не буде джерела живлення.

Технічні характеристики:
- Тип: зовнішній акумулятор / повербанк
- Зарядні пристрої: смартфони, телефони, планшети та інші
- Вхід: microUSB 5V/1A
- Вихід 2USB: 5V/2A/1A
- Матеріал: пластик
- Дисплей: LED індикатор заряду
- Ємність вказана на батареї: 20000 mAh
- Реальна ємність акумулятора: 4800 mAh
- Є вбудований ліхтар 20LED
- Розмір: 13 * 8 * 2.5 см
Комплектація:
- Повербанк 20000 mAh
- Кабель
- Упаковка

Переваги:
- Висока ємність батареї
- Сонячна панель
- Компас
- Міцний корпус
- Універсальність
- Мобільність
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная солнечная батарея |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Разъемы | micro USB |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Оранжевый |
| Количество заряжаемых устройств | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 130 мм |
- Цена: 590 ₴






