
❤️Повербанк PowerBank 10000mAh, портативний зарядний пристрій Power Delivery, 3 кольори Зелений
929 ₴
- В наличии
Повербанк PowerBank 10000mAh
Цей стильний і дуже якісний Power Bank – ідеальний продукт для людей, які цінують постійний доступ до своїх мобільних пристроїв – термін служби батареї більшості часто дуже обмежений, що означає відсутність можливості постійного використання. Powerbank дозволяє обслуговувати та заряджати акумулятор. без необхідності підключати пристрої до розетки. Невеликий розмір і вага дозволить легко і незручно брати з собою Power Bank навіть у звичайній повсякденності.
Універсальний і підійде для більшості видів гаджетів, що заряджаються від USB: планшет, телефон, iPhone, акустичний динамік, камера і т.д.

Підтримує технологію PD (Power Delivery) –
це технологія швидкого заряджання, яка підтримується деякими пристроями iOS/Apple та Android/Google, яка забезпечує набагато більший рівень потужності, ніж стандартна зарядка. Вбудована кнопка активує індикатор, що відображає рівень заряду батареї – Ви зрозумієте заздалегідь, коли пристрій потрібно перезарядити.
Технічні характеристики:
- Тип: Зовнішній акумулятор для заряджання портативних пристроїв
- Заряджаються пристрої: смартфони, телефони, iPod, iPhone, планшети та інші
- Вихід USB: 5V/2.1A
- Емкість вказана на батареї: 10000 mAh
- Зарядка: від USB Type-C 5V/2.1A
- Розміри: 80х35х50 мм
- Кольори: сірий, помаранчевий, зелений

Особливості:
- Висока якість збирання та матеріалів;
- Індикація заряду
- Простий, сучасний і модний дизайн, довговічність використання;
- Зручність перенесення та простота використання;
- Сумісний з усіма пристроями — смартфонами, планшетами, PSP, плеєрами MP3 і MP4, фото та відеокамерами тощо;
- Ідеальний помічник у тривалих поїздках.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Количество заряжаемых устройств | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Высота | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Зеленый |
- Цена: 929 ₴





