
❤️Повербанк PowerBank MagSafe Battery Pack 3000 mAh зовнішній акумулятор із LED індикацією
630 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-116200
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Повербанк PowerBank MagSafe Battery Pack 3000 mAh зовнішній акумулятор із LED індикацією»
Зовнішній акумулятор POWER BANK MagSafe Battery Pack

Зовнішній акумулятор із реверсивною зарядкою MagSafe Battery Pack для iPhone
Невеликий стильний зовнішній акумулятор працює за принципом технології MagSafe . Він легко магнітиться до задньої стінки останніх iPhone і починає заряджати "в один дотик" за принципом бездротової зарядки.
Спеціальний індикатор просигналізує ступінь заряджання зовнішнього акумулятора. Зелений колір – ознака готовності до роботи.
До адаптера живлення в розетці підключається Power Bank, на нього кладеться iPhone-девайси заряджаються одночасно.
iPhone підключається до живлення за допомогою порту Lightning, до нього прикріплюється зовнішній акумулятор. MagSafe Battery Pack почне отримувати заряд безпосередньо від смартфона, як тільки iPhone зарядиться до 80%.
Для використання реверсивної зарядки буде потрібно потужний блок живлення – від 27 Вт. Ця функція означає, що блок живлення може стати продовженням пристрою додатковим акумулятором, який підтримає протягом дня.

• технологія MagSafe
• компактний
• стильний
• індикатор заряджання
• для пристроїв iPhone
Розмір: 6 х 9,2 х 1 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 3000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 92 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 10 мм |
| Основные | |
| Тип разъема | Apple Lightning |
| Быстрая зарядка | 1 |
| Назначение | Для телефона |
| Вид | Зарядное устройство |
- Цена: 630 ₴






