НовинкаПодарок

Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Жіночий клатч-гаманець "Hermes" зі шкірозамінника з довгим ремінцем Червоний»
Чарівний жіночий клатч-гаманець Butterfly зі шкірозамінника

Клатч-гаманець "Hermes" - це втілення елегантності та стилю для кожної сучасної леді.
Виготовлений із високоякісного шкірозамінника, він поєднує в собі якість та дизайн, щоб задовольнити навіть найвибагливіші смаки. Цей жіночий аксесуар не лише стильно доповнить ваш образ, але і забезпечить зручність у повсякденному використанні завдяки довгому ремінцю, який дозволяє носити його як клатч або як невелику сумочку на плечі.
Незамінний помічник для ваших необхідних речей, він стане улюбленим аксесуаром в вашій колекції.
Розмір 20x31x2 см. Довжина ремінця 130 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Клатч |
| Расположение | Горизонтальное |
| Пол | Женский |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Красный |
| Застежка | Молния |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 398 ₴



