НовинкаПодарок

❤️Молодіжний міський рюкзак Fjallraven Kanken Art 16л, різні кольори Червоний з візерунком
1 069 ₴
- В наличии
- Код: AAA-115526
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Молодіжний міський рюкзак Fjallraven Kanken Art 16л, різні кольори Червоний з візерунком»
Молодіжний міський рюкзак Fjallraven Kanken Art з візерунком 16л, різні кольори

Стильний рюкзак “KÅNKEN Art” – чудовий варіант для повсякденних прогулянок, навчання, подорожей. Особливо популярні цього сезону. Рюкзак створений бути максимально комфортним для людини, яка живе у швидкому міському ритмі. Матеріал: поліестер оксфорд.

Характеристики:
- зовнішня кишеня на блискавці;
- головне відділення закривається на блискавку;
- внутрішня кишеня під спинкою;
- дві бічні кишені;
- зручні лямки, що регулюються по довжині;
- ручки для перенесення.
- стійкою до води та бруду.
- Об'єм: 16л
Розмір 38 х 28 х 14 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fjallraven |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Объем | 16 л |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Красный |
| Глубина | 14 см |
| Высота | 38 см |
| Ширина | 28 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Узоры и принты | Абстрактный принт |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Размер | Средний |
Информация для заказа
- Цена: 1 069 ₴








