
❤️Овальна скринька зі шкірозамінника для прикрас з замком Ніжні вишневі квіти
1 105 ₴
- В наличии
- Код: AAA-115867
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Овальна скринька зі шкірозамінника для прикрас з замком Ніжні вишневі квіти»

Практичне зберігання намистин, сережок та кулонів✨
Ця скринька зі шкірозамінника для прикрас з замком у вигляді ніжних вишневих квітів - ідеальний спосіб зберігання намистин, сережок та кулонів. Вона не лише ефективно організує вашу колекцію, але і надасть їй стильного вигляду завдяки елегантному дизайну.
🌟 Вишуканий дизайн - даний органайзер має стильний дизайн, який чудово доповнить вашу кімнату.
🌟 Практичний функціонал - завдяки внутрішнім відділенням і зручному замку-блискавцю, ви зможете легко організувати і зберігати ваші улюблені прикраси без метушні. Кожна прикраса матиме своє спеціальне місце, і вам буде просто знайти те, що вам потрібно.
🌟 Висока якість матеріалів гарантує тривалу службу, а збереженням початкового вигляду прикрас займеться сам органайзер.
Насолоджуйтеся безперервним чаром ваших прикрас завдяки цьому чудовому аксесуару для зберігання.💖
🔸 Розмір: 22.5-14-6.5 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Овальная |
| Материал | Искусственная кожа |
| Музыкальная шкатулка | Нет |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 225 мм |
| Высота | 65 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Тематика рисунка/формы | Растения, Цветы |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 105 ₴



