Новинка

❤️Дитячий рюкзак “LOL” з яскравими паєтками-перевертнями Малиновий, різні види Дизайн №5
585 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-115517
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дитячий рюкзак “LOL” з яскравими паєтками-перевертнями Малиновий, різні види
Стильний рюкзак із лялечками LOL точно прикрасить повсякденний гардероб дівчинки. Підійде для дітей від 4 років. Рюкзак дуже функціональний та місткий. Дизайн виконаний з додаванням паєток, які яскраво блискатимуть на сонці і підніматимуть настрій дитині. Цей незвичайний аксесуар неодмінно приковуватиме загальну увагу. З рюкзаком можна ходити щодня, носити в садок улюблені іграшки, змінне взуття чи перекушування. Стильний аксесуар обов'язково сподобається дівчинці.


Характеристики :
- одне велике внутрішнє відділення.
- зроблений із якісної еко-шкіри.
- лямки регулюються і добре розподіляють навантаження на плечі.
- є бічні кишені.
Розмір 25х20х12 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Персонажи | Lol |
| Количество отделений | 1 |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 12 см |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Материал | Экокожа |
| Карманы | Боковые |
| дизайн | Дизайн №5 |
| Цвет | Малиновый |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴



