Модний міський жіночий рюкзак з еко-шкіри, різні кольори

Оригінальний місткий рюкзак - це сучасний та модний аксесуар, в якому можна розмістити гаджети, косметичку та навіть пляшечку улюбленого напою для прогулянки або занять спортом у парку.

Характеристики:
-
Міцні плечові ремені дозволяють розподілити вагу з найбільшою зручністю.
-
Виконаний із міцної та практичної в носінні еко-шкіри.
-
Одне велике внутрішнє відділення з кількома кишеньками. Декорований накладною кишенею.
- Призначений для повсякденного використання.
Розмір 33*29*14 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Женский |
| Тип | Городской |
| Материал | Экокожа |
| Цвет | Розовый |
| Глубина | 14 см |
| Высота | 33 см |
| Ширина | 29 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Количество отделений | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 498 ₴



