Новинка

❤️Дитячий шкільний рюкзак Тачки для хлопчика, різні кольори Темно-синій
779 ₴
- В наличии
- Код: AAA-115492
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий шкільний рюкзак Тачки для хлопчика, різні кольори

арний та якісний рюкзак зображенням персонажа Блискавка Маквін із мультфільму “Тачки”. Також в асортименті є й інші варіанти дизайну рюкзака з улюбленими мультфільмами та персонажами дитини.
Широкі лямки регулюються під зростання дитини. Рюкзак складається з основного просторого відділення, додаткового відділення на лицьовій частині рюкзака для канцелярського приладдя та двох бічних кишень із сітки на резинці.

Характеристики:
Матеріал виробу: щільна, непромокальна тканина – поліестер.
Розмір 28х22х10 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для мальчиков |
| Размер | Малый |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 1 |
| Ширина | 22 см |
| Высота | 28 см |
| Глубина | 10 см |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Темно-синий |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴



