НовинкаПодарок

❤️Дитячий шкільний рюкзак Тачки для хлопчика, різні кольори Червоний
779 ₴
- В наличии
- Код: AAA-115490
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитячий шкільний рюкзак Тачки для хлопчика, різні кольори Червоний»
Дитячий шкільний рюкзак Тачки для хлопчика, різні кольори

арний та якісний рюкзак зображенням персонажа Блискавка Маквін із мультфільму “Тачки”. Також в асортименті є й інші варіанти дизайну рюкзака з улюбленими мультфільмами та персонажами дитини.
Широкі лямки регулюються під зростання дитини. Рюкзак складається з основного просторого відділення, додаткового відділення на лицьовій частині рюкзака для канцелярського приладдя та двох бічних кишень із сітки на резинці.

Характеристики:
Матеріал виробу: щільна, непромокальна тканина – поліестер.
Розмір 28х22х10 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для мальчиков |
| Размер | Малый |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 22 см |
| Высота | 28 см |
| Глубина | 10 см |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Особенности | Регулируемые лямки |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴






