НовинкаПодарок

❤️Відкрита дерев'яна ключниця на 3 гачки "HOME" Roses
839 ₴
- В наличии
- Код: AAA-115456
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Відкрита дерев'яна ключниця на 3 гачки "HOME" Roses»
Відкрита дерев'яна ключниця на 3 гачки "HOME" Roses

Вона впорядкує розташування всіх ключів, що знаходяться в будинку. Всередині можна розмістити три комплекти ключів. Габарити не більше книжки.
Виберіть підходящу вам настінну дерев'яну ключницю і ви відразу переконаєтеся в її практичності, корисності. Ви зрозумієте, що потребували її давно, і життя спроститься.
Розміри: 30 х 20 х 3 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Область применения ключницы | Для дома |
| Материал | Дерево |
| Вместимость ключей | 3 шт |
| Ширина ключницы | 200 мм |
| Глубина ключницы | 30 мм |
| Высота ключницы | 300 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 839 ₴



