НовинкаПодарок

❤️Великий дитячий рюкзак з вушками та паєтками, різні види
632 ₴
- В наличии
- Код: AAA-115443
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 325 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Великий дитячий рюкзак з вушками та паєтками, різні види»
Великий дитячий рюкзак з вушками та паєтками, різні види

Ідеальний для маленьких принцес – рюкзак з вушками! Його компактний дизайн ідеально підходить для дітей. Дитячий рюкзак в пайєтках додасть яскравого настрою, з ним завжди буде комфортно. Цей незвичайний аксесуар неодмінно зробить Вас помітною здалеку і буде приковувати загальну увагу.
Переваги:
- Рюкзак компактний, але місткий.
- Всередині на підкладці.
- З регульованими лямками і ручкою для підвішування.
- Рюкзак має 1 відділення на блискавці.
- З паєтками.
- Має бокові кишені

Характеристики:
- Матеріал вироби: текстиль
- Для дітей від 3-х років
- Розмір: 30 * 10 * 25 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Большой |
| Материал | Текстиль |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 25 см |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 10 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 632 ₴




