НовинкаПодарок

❤️Яскравий дитячий рюкзак "LOL" Роги Єдинорога з паєтками, різні види
632 ₴
- В наличии
- Код: AAA-115440
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 325 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Яскравий дитячий рюкзак "LOL" Роги Єдинорога з паєтками, різні види»
Яскравий дитячий рюкзак "LOL" Роги Єдинорога з паєтками, різні види

Ідеальний рюкзачок "LOL" для маленьких принцес! Його компактний дизайн ідеально підходить для дітей. М'яка спинка рюкзака гарантує комфорт під час носіння, а лямки добре розподіляють навантаження на плечі, забезпечуючи зручність та безпеку. Завдяки цьому рюкзаку, ваш малюк завжди буде готовий до нових пригод з посмішкою на обличчі! Зверху рюкзак прикрашений яскравими рожками.
Розмір: 22 х 8 х 20см. Ціна вказана за 1 шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Материал | Текстиль |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 22 см |
| Глубина | 8 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 632 ₴






