НовинкаПодарок

💙Фоторамка Гітара прованс 46см настільна, настінна, для фото 10х15см, 3 види
570 ₴
- В наличии
- Код: AAA-112946
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Фоторамка Гітара прованс 46см настільна, настінна, для фото 10х15см, 3 види»
Фоторамка Гітара прованс 46см настільна, настінна, для фото 10х15см, 3 види

Фоторамки - це найбільш поширені і універсальні подарунки, які можна піднести практично будь-якій людині на будь яке свято. Різноманіття форм і забарвлень сучасних рамок порадує навіть найвибагливішого поціновувача. Проте будь-який, навіть самий вишуканий дизайн може зіпсувати неналежна якість виконання. Тому до вибору рамок для фотографій варто підходити уважно.
Висота гітари: 46 см
Розмір фото: 10х15см
Тип: настільна, настінна
3 види: Пташка, Лаванда, Рози
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Рамка |
| Функциональное назначение рамки | для фотографий |
| Цвет | Разные цвета |
| Стиль исполнения | Прованс |
| Размещение рамки | вертикальное |
| Количество окошек | 1 шт |
| Вместимость изображений | 1 шт |
| Ширина изображения | 10 см |
| Высота изображения | 15 см |
| Петля для крепления к стене | Да |
| Подставка | Да |
| Габаритные размеры рамки | |
| Высота рамки | 46 см |
Информация для заказа
- Цена: 570 ₴




