Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитячий наручний годинник 8524 FC/Z/BB/GG/QC з 3D проектором, різні види»

Опис:
Дитячий електронний годинник зі світлодіодним проектором на 24 зображень на ремінці з малюнками з мультфільму "Людина-павук". Зображення на годиннику перемикаються автоматично при натисканні на бокову кнопочку на годиннику.
Проекційний годинник обов'язково сподобаються юному шанувальнику відомих персонажів. Годинник має яскравий і оригінальний дизайн, на руці виглядають дуже стильно!
Годинник виконаний з якісної пластмаси + модний силіконовий ремінець. Не мають запаху!
Електронний годинник підтримує 12-годинний формат часу і має 5 основних функцій: години, хвилини, секунди, місяць і дата.

Розміри:
- Загальна довжина ремінця: 23 см;
- Ширина ремінця: 3 см
- Діаметр корпусу: 7 см
Вікова група, років: 3+
Розмір пакування: 29.6 х 13 х 5 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Детские |
| Тип механизма | Электронный |
| Источник питания | Батарейка |
| Индикация | Арабские цифры |
| Формат времени | 12 часов |
| Форма | Круглая |
| Браслет/Ремешок | Силиконовый |
| Противоударные | Нет |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Функции даты/календаря | Индикация даты |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 70 мм |
| Ширина ремешка | 30 мм |
| Общая длина | 230 мм |
- Цена: 295 ₴





