НовинкаПодарок

❤️Прозорий інтерактивний іграшковий пістолет з присосками Gear Gun CT 201 музичний Червоний
892 ₴
- В наличии
- Код: AAA-115408
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Прозорий інтерактивний іграшковий пістолет з присосками Gear Gun CT 201 музичний Червоний»
Прозорий інтерактивний іграшковий пістолет з присосками Gear Gun CT 201 музичний Червоний
Прозорий іграшковий пістолет Gear Gun CT 201 – те, що не відставить байдужим жодну дитину. Такого пістолета Ваша дитина ще не бачила. Корпус виконаний із прозорого міцного пластику, що дозволяє розглянути внутрішню будову пістолета. Усередині є шестерні різних кольорів, що дозволяє не тільки краще розглянути механізм, але й вивчати кольори з дитиною. Пістолет при цьому не тільки світиться, але програє мелодії, має 2 режими: світло/світло та звук.
Переваги:
- Прозорий корпус. Дитина бачить пристрій машинки, спостерігає, як рухаються шестерні, діють усі механізми. Таке виконання візуально приємне та корисне для розвитку дослідницького інтересу та логічного мислення
- Свічення. Іграшка світиться та створює святковий настрій. Особливо цікаво грати буває у темряві
- Музичний супровід. Веселі мелодії подобаються дітям та налаштовують на позитивний лад. Гучність оптимальна та не нав'язлива, крім цього є можливість відключати режим музики
- Міцний пластик
- Дитина щодня зайнята цікавою справою від 20 хвилин до 1,5 години.
- Батьки можуть виконати необхідні домашні справи, не думаючи, чим зайняти дитину
- Формується уважність, допитливість, бажання пізнавати світ, прокидається дослідницький інтерес завдяки тому, що видно роботу механізму шестерень, що рухаються.

Характеристики:
- Матеріал іграшки: пластик
- Працює: від 3 батарейок АА, в комплекті не йдуть
- Розмір пістолета:24.5 х 14,5 х 2.5 см
- Тип батареї: АА батарейки 3 шт
- Розміри пакування: 25 х 15 х 4 см
Комплектація:
- Пістолет Gear Light CT 201
- Посібник користувача
- Заводська упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Пистолет |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип боеприпасов | Присоски |
| Цвет | Красный |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 245 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 145 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Высота упаковки | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 892 ₴








