
❤️Набір для ванної Технок 8966 кольорові кульки, дитячі іграшки для купання 3шт
579 ₴
- В наличии
- Код: AAA-115201
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Набір для ванної Технок 8966 кольорові кульки, дитячі іграшки для купання 3шт»
Набір для ванної Технок 8966 кольорові кульки, дитячі іграшки для купання 3шт
Текстурні м'ячики – відмінний вибір для гармонійного розвитку та веселих ігор малюків. Це набір із трьох м'ячів різного кольору та з цікавою поверхнею, що робить їх схожими на планети та молекули. Цікава текстурна поверхня м'ячів неодмінно приверне увагу дітей. Проста іграшка, що добре розвиває дрібну моторику та координацію. Дітки можуть хапати м'ячики, катати по підлозі, повзати чи бігати ними. Приємна текстурна поверхня розвиває сенсорне сприйняття дітей. М'ячки теж стануть улюбленою іграшкою для купання. Вони добре плавають на поверхні води та не тонуть.
З такою іграшкою Ваш малюк прийматиме водні процедури із задоволенням. Іграшки із пластизолю міцні та приємні на дотик без різкого запаху. М'ячі можна використовувати як тактильні та сенсорні приналежності як корекційні засоби навчання. Такі ігри сприяють нормалізації психоемоційного стану дітей, розвитку мислення, уяви, моторики, зміцнення фізичних сил, зняття емоційного напруження.
Зверніть увагу! Після використання промити іграшки під проточною водою та висушити. Не використовувати, не сушити та не зберігати поблизу опалювальних приладів.

Комплектація: фігури різного кольору та текстури 3 шт.
Характеристики:
- Діаметр м'ячів – 6,5 см.
- Вага: 115 г
- Габаритні розміри: 22х6.5х6.5 см
- Вік: 1+
- Упаковка – сітка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Цвет | Разные цвета |
| Диаметр | 65 мм |
| Вес | 115 г |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сетка |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Ширина упаковки | 65 мм |
| Высота упаковки | 65 мм |
| Основные атрибуты | |
| Количество | 3 шт. |
| Тип | Мячик |
- Цена: 579 ₴



