
❤️Дитяча іграшка Пилосос 35879 39см Побутова техніка з підсвіткою і звуком, 2 кольори Червоний
1 970 ₴
- В наличии
Дитяча іграшка Пилосос 35879 39см Побутова техніка з підсвіткою і звуком, 2 кольори
Музична іграшка дозволить дитині відчути себе справжнім помічником батькам, адже всі маленькі дослідники з цікавістю спостерігають за роботою справжньої техніки. Для захоплюючої гри дитячий пилосос має цікаві ігрові елементи. Легка вага та невеликий компактний розмір робить іграшку затребуваною та практичною, а ударостійкий пластик дозволяє радувати малюка тривалий час.
При включенні вертикальний іграшковий пилосос відтворює реалістичні звуки роботи техніки та веселі пісеньки, а кольорові кульки хаотично рухаються у прозорому корпусі у супроводі яскравого кольорового підсвічування. Для реалістичної гри на корпусі також розташована кнопка, яка імітує звук вакууму (низький і високий). У нижній частині розташований поворотник зі звуком тріскачки. Завдяки вбудованому механізму ручка пилососа легко нахиляється верх-вниз без особливих зусиль для дитини. Це дозволяє вибрати потрібне зручне положення техніки під будь-який зріст малюка.
Також для найменших користувачів іграшку можна використовувати як каталку.
Характеристики:
- Розмір іграшки: 39 - 15 - 18 см
- Живлення іграшки: 3 батарейки типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір упаковки: 50 - 16 - 22 см
- Упаковка: коробка
- Вікова категорія: 3+
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Детская бытовая техника |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Упаковка | Демонстрационно-открытая |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 390 мм |
- Цена: 1 970 ₴








