Дитяча лабораторія Danko Toys "Гелеві свічки" Набір для творчості GS-02-01 / GS-02-02

Комплект креативної творчості "Гелеві свічки" адаптований для дітей шкільного віку від семи років. В набір для творчості, Творці гри помістили три прозорих ємності, кольоровий гель, гліттерні блискітки, полімерні квіти, пластикові водорості і безліч інших пристосувань для виготовлення дизайнерських, неповторних свічок. Дитина буде в захваті від творчого процесу, який розрахований на три рівні складності. Заняття позитивно впливає на емоційний стан дитини, допомагає їй відволіктися, зануритися в захоплюючу і корисну гру.
Комплектація:
- стакан - 3 шт.;
- пісок - 1 шт.;
- набір різнокольорового гелю - 1 шт.;
- гніт - 3 шт.;
- гліттер - 1 шт.;
- пластикові квіти і фігурки - набір;
- інструкція.
Підходить для дітей від 6 років.
Габарити 34х7х22,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Состояние | Новое |
| дизайн | Дизайн №2 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 34 мм |
| Ширина упаковки | 22.5 мм |
| Высота упаковки | 7 мм |
| Вес | 690 г |
Информация для заказа
- Цена: 420 ₴



