НовинкаПодарок

❤️Дитячий ігровий розвиваючий килимок Мозаїка M 2622 Фрукти-овочі
895 ₴
- В наличии
- Код: AAA-114972
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитячий ігровий розвиваючий килимок Мозаїка M 2622 Фрукти-овочі»
Дитячий ігровий розвиваючий килимок Мозаїка M 2622 Фрукти-овочі

Це весела гра, яка розвиває наочно - образне і логічне мислення, органи чуття та органи сприйняття, а також мовні здібності Вашого малюка. Кожен пазл містить фігури, які з легкістю виймаються. Гра сприяє розвитку уяви, пам'яті, а також концентрації уваги Вашої дитини. Килимок має масажну поверхню - шість різних текстур.
Характеристика товару:
Матеріал: EVA.
У комплекті: 10 деталей.
6 текстур
Розмір деталей: 31,5 * 31,5см.
Товщина деталей: 10 мм.
Упаковка: термо плівка.
Розмір в пакеті: 31,5 * 31,5 см.
Вік: від 2 років
Матеріал: EVA.
У комплекті: 10 деталей.
6 текстур
Розмір деталей: 31,5 * 31,5см.
Товщина деталей: 10 мм.
Упаковка: термо плівка.
Розмір в пакеті: 31,5 * 31,5 см.
Вік: від 2 років
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Коврик пазл |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | EVA |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество составных элементов | 10 шт |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 315 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Высота | 10 мм |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 315 мм |
| Ширина упаковки | 315 мм |
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴


