
💛Настільна розважальна гра Danko Toys Набір для дослідів з хімії Chemistry Kids CHK-01-03U Жовта
872 ₴
- В наличии
- Код: AAA-114952
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💛Настільна розважальна гра Danko Toys Набір для дослідів з хімії Chemistry Kids CHK-01-03U Жовта»
Настільна гра Danko Toys Набір для дослідів з хімії Chemistry Kids CHK-01-03U Жовта
Великий набір для дослідів "Chemistry Kids". Даний набір не тільки познайомить вас з різними видами захоплюючих хімічних експериментів і фізичних явищ, зачаровують своїми ефектами, але і пояснить їх суть. А допоможе Вам в цьому докладна інструкція і необхідний реквізит, який знаходиться всередині коробки. Набір включає такі експерименти: кольори, що не змішуються. ручний лизун, вивергається вулкан, дрессированый восьминіг і ще 7 експериментів.

Комплект містить:
Мірна ложка, окуляри, рукавички (1 пара), піпетка, пластикова ложка, пластиковий стакан (3 шт.), дресирований восьминіг, речовина 1, речовина 2, рідкий барвник (зелений і червоний) (4 шт), пластикова воронка, трикотажна тканина, канцелярська гумка, віщо
Характеристики:
- Бренд: Dankotoys
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різнобарвний
- Вага в упаковці: 515 г
- Габарити в упаковці: 34 x 8 x 22 см
- Габарити без упаковки: 34 x 8 x 22 см
- Країна виробник: Україна
- Матеріал: Комбінований
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Состояние | Новое |
| Тематика набора | Химия |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 22 мм |
| Длина упаковки | 34 мм |
| Высота упаковки | 8 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Вес | 515.0 |
- Цена: 872 ₴



