НовинкаПодарок

Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Навчальні дитячі Пазли Strateg "Хто де живе?" 36 пазлів українською мовою 30700»
Навчальні дитячі Пазли Strateg "Хто де живе?" 36 пазлів українською мовою 30700
Не тільки розвага, а й навчання – міні-пазли «Хто де живе» (Strateg 30700) познайомлять малюка з мешканцями ферми та лісу, тваринами Африки та комахами. Крім цього покажуть місця, де вони мешкають. Всього в наборі 36 міні-пазлів, що складаються з двох частин - необхідно підібрати кожній тварині його оселю.
Щоб допомогти малюку в комплекті, є картки з готовими картинками.
Характеристики:
- Вік: 3+
- Матеріал: тришаровий картон
- Комплект: 36 міні-пазлів
- Розмір у зібраному вигляді: 12 х 7 см
- Розмір упакування: 23 х 18 x 5 см
- Мова: українська

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Strateg |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Пазлы-парочки |
| Тип пазла | Классический |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество составных элементов | 36 шт |
| Материал | Картон |
| Тематика | Животные |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 23 мм |
| Ширина упаковки | 18 мм |
| Высота упаковки | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 552 ₴



