
❤️Пазли дитячі Danko Toys 1500 елементів 475х680мм Стара Прага, Чехія, Praque old town, Czech Republic
460 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-114940
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Пазли дитячі Danko Toys 1500 елементів 475х680мм Стара Прага, Чехія, Praque old town, Czech Republic»
Пазли дитячі Danko Toys 1500 елементів 475х680мм
Складна картинка або Пазл (від англ. puzzle) — гра-головоломка, що представляє собою мозаїку, яку потрібно скласти з безлічі фрагментів малюнка різної форми. На думку психологів, гра в пазли сприяє розвитку образного й логічного мислення, довільної уваги, сприйняття, зокрема, розрізнення окремих елементів за кольором, формою, розміром і т. д.; вчить правильно сприймати зв'язок між частиною і цілим, розвивають дрібну моторику рук.
Пазли з великою кількістю елементів підходять для вже дорослих дітей і їх батьків. Пазли допоможуть захоплююче провести час з дитиною, Який зможе проявить посидючість, уважність, а складні цікаві картинки підійдуть дитині з будь-якими інтересами.
Класичний пазл на 1500 елементів. Деталі виготовлені із міцного екологічно чистого картону. Яскравий і насичений пазл - це прекрасна гра для дорослих і дітей.
Розмір: 475х680мм
Розміри упаковки (ДхШхВ): 39.3x29.3x5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danko Toys |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Классический |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Количество составных элементов | 1500 шт |
| Материал | Картон |
| Тематика | Город |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| дизайн | Дизайн №1 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 39 мм |
| Ширина упаковки | 29 мм |
| Высота упаковки | 5 мм |
| Размеры | |
| Длина | 47.5 см |
| Ширина | 68 см |
- Цена: 460 ₴


