Получите эту позицию бесплатно при покупке «🔥Ігрова приставка Sup, Портативна ретро консоль Чорна»
Ігрова приставка Sup

Любителям ігор зі стажем припаде до смаку новинка та хіт сезону, портативна приставка із чотирма сотнями встановлених ігор початку тисячоліття. У вас у кишені тепер може бути можливість поринути у будь-який час у ігри, на кшталт: Супер Маріо, Танчики, Чіп і Дейл, Контра та інші пам’ятні пригоди.
Ігрова приставка для дітей та дорослих
Портативна та автономна ретро-консоль (8-бітна) має:
Кольоровий екран діагоналлю 3” TFT з роздільною здатністю 320х240.
У пам’яті боксу вбудовано 500 ігор, які змусять вас поринути у більш ранні роки життя і навіть у далекі 90-ті, коли багато хто зависав у «танчиках».
Автономно в ігри можна грати протягом 6 годин без зупинки. При бажанні, приставка по кабелю AV під’єднується до телевізора і грати можна на великому екрані. Мініатюрний пристрій можна брати із собою у поїздку чи прогулянку. Зарядити іграшку можна через порт micro USB у корпусі.
Є англійська мова меню. Ігри призначені для дітей віком понад три роки або дорослих, охоплених нестримною ностальгією.

Характеристики:
- Кольоровий екран та якісний звук;
- Матеріал: пластик;
- Кнопки, як на джойстику від Dendy;
- Легко поміщається навіть у кишеню;
- Можна підключити до великого екрану та грати на телевізорі;
- Знімний акумулятор легко міняти;
- Заряджання від Micro USB;
- Дисплей: кольоровий LCD, 3 дюйми;
- Мова: рос.;
- Батарея: на 1000 mAh (до 6 годин гри);
- Розміри (ДхШхВ): 115 х 79 х 22 мм.
Комплектація:
- Консоль
- ТБ вихід av-кабель
- Зарядний USB кабель
- Паковання
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип приставки | Портативная |
| Линейки | Dendy |
| Диагональ экрана | 3 дюйм |
| Сенсорный экран | Нет |
| Питание | Li-Ion |
| Время работы | 6 час |
| В комплект входит | AV-кабель, USB-кабель |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Русский |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 79 мм |
| Высота | 115 мм |
| Глубина | 22 мм |
- Цена: 506 ₴







