Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Селфі палка MOMAX Selfie Hero KMS7 100cm Рожево-біла»
Селфі палка MOMAX Selfie Hero Рожево-біла

MOMAX Selfie Hero Bluetooth Selfie Pod - стильний аксесуар з відмінним функціоналом. Хороша ергономіка селфі-палки дає можливість робити фотографії ще більш комфортним і простим способом. Гарне виконання дає можливість надійно зафіксувати телефон без додаткових коливань, навіть на максимально можливій довжині монопода. Пульт, який йде в комплекті, сумісний з пристроями на операційних системах Android і iOS. Крім звичайної кнопки для фото, у пульта є додаткові кнопки масштабування, перемикання передньої та задньої камер, а також перемикання на відео режим всього в одне натискання. Для найкращого результату і більшої зручності є спеціальний додаток Touchless APP, який дозволить робити селфі просто і якісно.
Характеристики:
- Тип монопода: бездротовий
- Матеріал: алюміній/пластик
- Кількість секцій: 5
- Гвинт під штативне гніздо камери: 1/4
- Сумісні пристрої: смартфони, фотоапарати, екшн камери
- Підтримувані ОС: Android 4.4 і вище, iOS 9 і вище
- Інтерфейс підключення: Bluetooth
- Тип головки: 2D
- Кут нахилу: 0° - 170°
- Кут повороту: 0° - 360°
- Макс. діагональ екрану смартфона: 5.5"
- Максимальне навантаження: 0.4 кг
- Час повної зарядки: 1 год
- Максимальна довжина монопода: 100 см
- Довжина в складеному вигляді: 230 мм
- Мінімальна ширина: 55 мм
- Максимальна ширина: 80 мм
- Вага: 237 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Momax |
| Тип | Монопод для селфи |
| Материал | Пластик |
| Максимальная высота штатива | 1000 мм |
| Максимальная нагрузка | 0.4 кг |
| Тип головки | 2D |
| Особенности | Дистанционное управление |
| Количество секций | 5 |
| Вес | 0.237 кг |
| Длина в сложенном состоянии | 230 мм |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 982 ₴












