Повербанк PowerBank 10000 mAh A17Q
Power Bank 10000 mAh A17Q - Замість стандартного індикатора зарядки на корпусі пристрою є LED дисплей, на який виводиться інформація про зарядженість акумулятора. Різновид виходів, допоможе зарядити будь-який потрібний вам пристрій. Здатний забезпечити тривалу і безперебійну роботу батареї. Довгі роки буде вам чудовим помічником під час вимкнення світла або довгої поїздки.

Технічні характеристики PowerBank 10000 mAh A17Q:
- Тип батареї - Li-ion
- Підходить для зарядки - електронної книги, планшета, смартфона, телефона
- Функції: швидке заряджання qc3.0 з функцією відпочинку;
- Ємність - 10000 мА/год
- Час заряджання - 6 год
- Потужність - 22,5 Вт Вт
- Вихідна напруга - 5А, 3А, 2A, 1.5A
- Вхідна напруга - 3A, 2A, 1.5A
- Особливості - LED-індикатори
- Вага: близько 200 г
Наявніть товару необхідного кольору уточнюйте перед замовленням!

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Konfulon |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Разъемы | micro USB |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 67 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Высота | 133 мм |
Информация для заказа
- Цена: 825 ₴








