
🤍Повербанк PowerBank УМБ Kamry 30000mAh K-320, зовнішній акумулятор, портативний зарядний пристрій
1 317 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-114849
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Повербанк PowerBank УМБ Kamry 30000mAh K-320, зовнішній акумулятор, портативний зарядний пристрій»
Повербанк PowerBank УМБ Kamry 30000mAh K-320, зовнішній акумулятор, портативний зарядний пристрій
Power Bank Kamry 30000 mAh K-320— це надійний та універсальний пристрій, який забезпечує безперебійну роботу будь-якого мобільного пристрою планшета або ґаджета. Дуже потужний і надійний, що гарантує повноцінне заряджання планшета, смартфона, плеєра, фотоапарата, навушників або будь-якої іншої техніки.
Корпус пристрою Power Bank Kamry 30000 mAh K-320 оригінал виготовлений із міцного пластику. На корпусі розташований дисплей, на якому зображається рівень заряду батареї. У цій моделі 2 USB-порти та 3 роз'єми: Type-C, micro-USB и Lightning . Також на корпусі пристрою є світлодіодний ліхтарик, який вмикається подвійним натисканням кнопки, розташованої збоку.

Технічні характеристики зовнішнього акумулятора Kamry 30000
- Тип: Зовнішній акумулятор для заряджання портативних пристроїв
- Заряджаються пристрої: смартфони, телефони, iPod, iPhone, планшети та інші
- Роз'єми: USB;
- Емкість вказана на батареї, мА·год: 30000; (заявлена виробником)
- Зарядка: від USB;
- Розміри:167х82х32мм.
Можливість одночасно заряджати два пристрої!

Характеристики зовнішнього акумулятора Kamry 30000:
- Висока якість збирання та матеріалів;
- Індикація заряду
- Простий, сучасний і модний дизайн, довговічність використання;
- Зручність перенесення та простота використання;
- Декілька рівнів захисту для безпечного заряджання;
- Сумісний з усіма пристроями — смартфонами, планшетами, PSP, плеєрами MP3 і MP4, фото та відеокамерами тощо;
- Ідеальний помічник у тривалих поїздках.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Разъемы | micro USB |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 167 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Высота | 32 мм |
- Цена: 1 317 ₴






