
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Повербанк PowerBank Solar 30000mAh сонячна панель, портативний зарядний пристрій»
PowerBank Solar 30000mAh з сонячною панеллю
З цим пристроєм Ви можете не турбуватися про розрядженому акумуляторі мобільника і не шукати розетку, щоб його підзарядити.
Сумісний практично з усіма сучасними пристроями.
Неоціненну допомогу даний пристрій надасть на риболовлі, у поході, у всіх випадках коли немає можливості провести зарядку штатним способом.

Підзарядку можна виробляти в будь-якому місці під падаючими сонячними променями.
Виручить у критичній ситуації і значно продовжити час автономної роботи ваших улюблених девайсів: смартфонів, плеєрів, планшетів, фотоапаратів та інших пристроїв.
Спеціальні індикатори, розміщені на лицьовій панелі, сповістять про залишився рівень заряду.

Технічні характеристики:
Можливість одночасно заряджати два пристрої;
LED індикатори заряду;
Зарядка від мережі і від сонячного світла;
Вхідна напруга: 5V - 1A; Вихідна напруга: 5V - 2A;
Кольори: жовтий, зелений. Наявніть необхідного кольору уточнюйте перед замовленням!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети, От солнечной энергии |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 123 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Высота | 24 мм |
- Цена: 559 ₴







