
❤️Літня тканинна містка жіноча сумка шопер «Summer Vibes» з бахромою, різні кольори Зелений
890 ₴
- В наличии
- Код: AAA-114677
Літня тканинна містка жіноча сумка шопер «Summer Vibes» з бахромою, різні кольори

Літня сумка-шоппер - стильна сумка, яка відмінно підійде для повсякденного носіння.
У таку круту сумку дівчина зможе покласти велику кількість особистих потрібних речей. Її можна брати з собою на прогулянки, на пляж або в якусь коротку подорож. Вона гармонійно вписується в звичайні образи і не викликає жодного дискомфорту для рук завдяки м'яким ручкам з екошкіри. Зроблена з якісних матеріалів в оригінальному дизайні, що привертає увагу.
Розмір: 46х12х34 см

Особливості :
- велика, містка та практична.
- зручні ручки.
- закривається на кнопці.
Моделі яскравих кольорів з усілякими принтами та малюнками роблять її привабливішою і з такою сумкою можна піти не тільки в магазин за покупками, але й використовувати її у повсякденному житті.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Ткань |
| Тип застежки | Кнопки |
| Ручки | Две |
| Высота | 340 мм |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Зеленый |
- Цена: 890 ₴





