НовинкаПодарок

❤️Тканинна містка жіноча сумка-тоут на кнопці, різні кольори
775 ₴
- В наличии
- Код: AAA-114670
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Тканинна містка жіноча сумка-тоут на кнопці, різні кольори»
Тканинна містка жіноча сумка-тоут на кнопці, різні кольори

Ця маленька сумка-тоут застібається на кнопку, її можна носити як за верхню ручку, так і за ремінець, що знімається через плече. Ідеальна супутниця для повсякденного носіння.

Особливості:
- Тканина: полотняна
- Яскраві кольори
- Застібка на кнопку
- Накладна кишеня всередині
- Без підкладки
Розмір: 25х19х11 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Объемная/Сумка-тоут |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Коричневый |
| Тип застежки | Кнопки |
| Ручки | Две |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Jacobs |
Информация для заказа
- Цена: 775 ₴





