Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Літній шопер-термосумка на блискавці з термовідділеням 21.5 л Чорна»
Літній шопер-термосумка на блискавці з термовідділеням 21.5л

Літня пляжна сумка 2в1 - шоппер і термосумка!
Особливості:
- має двошаровий дизайн, що робить її більш практичною: нижня частина - термосумка на блискавці і має ущільнене міцне дно, верхня частина - сітчастий шоппер на кнопці-застібці.
- сумка зроблена з високоякісного нейлону.
- має модний зовнішній вигляд.
- ідеально підходить для пікніка на відкритому повітрі, пляжу, кемпінгу, подорожі і т. д.
- охолоджувач із водонепроникною ізоляцією: сумка-холодильник, яка зберігає вашу їжу та напої свіжими та холодними.
- має дві практичні широкі ручки, які дозволять носити сумку як в руках, так і на плечі.

Практична пляжна сумка стане незамінним аксесуаром для повсякденного використання.
Розмір: 40х13,5х40 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Объем | 21.5 л |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 37 мм |
| Высота | 42 мм |
| Глубина | 15 мм |
| Тип | Термосумка |
| Материал | Нейлон |
| Особенности термосумки | Герметическая подкладка |
Информация для заказа
- Цена: 446 ₴












