
❤️Літня тканинна сумка шопер "KK" 39*30 см з яскравим принтом і бантиком Жовтий
1 005 ₴
- В наличии
- Код: AAA-114615
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Літня тканинна сумка шопер "KK" 39*30 см з яскравим принтом і бантиком Жовтий»
Літня тканинна сумка шопер "KK" 39*30 см з яскравим принтом і бантиком

Сумка-шоппер "KK" - стильна сумка, яка відмінно підійде для повсякденного носіння, подорожей на пляж і за покупками.
У таку круту сумку дівчина зможе покласти дуже багато особистих потрібних речей. Її можна брати з собою на прогулянки, на пляж або в якусь коротку подорож. Вона гармонійно вписується у повсякденні образи і не викликає жодного дискомфорту для рук завдяки м'яким ручкам з еко-шкіри.
Зроблена з якісних матеріалів в оригінальному дизайні, що привертає увагу.

Особливості:
велика, містка та практична.
зручні ручки.
на блискавці.
всередині є кишенька.
тримає форму.
Моделі яскравих кольорів з усілякими принтами та малюнками роблять її більш привабливою і з такою сумкою можна вже піти не тільки в магазин за покупками, а й використовувати її у повсякденному житті.
Розмір: 39х15х30 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Пляжная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Желтый |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 390 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 005 ₴





