НовинкаПодарок

❤️Маленька кругла жіноча Сумка клатч з вушками наплічна зі шкірозамінника з ремінцем
695 ₴
- В наличии
- Код: AAA-114601
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Маленька кругла жіноча Сумка клатч з вушками наплічна зі шкірозамінника з ремінцем»
Маленька кругла жіноча Сумка клатч з вушками наплічна зі шкірозамінника з ремінцем


- Матеріал вишуканості: Виготовлена з якісного шкірозамінника, що виглядає стильно і служить довгий час.
- Безпека вашого вмісту: Металева блискавка надійно захищає ваші речі.
- Якісна внутрішня підкладка: Всередині вас чекає тканинна підкладка, яка додає комфорту та створює приємні відчуття при кожному дотику.
✨ Не пропустіть можливість додати цю чарівну круглу сумочку до свого гардеробу! Завдяки її унікальному дизайну та практичності, ви завжди будете в центрі уваги
Розмір: 16х16х7 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Круглая |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Бежевый |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴






