НовинкаПодарок

❤️Кругла жіноча сумка клатч Червоний Апельсин наплічна зі шкірозамінника з ремінцем "Red Orange"
832 ₴
- В наличии
- Код: AAA-114590
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Кругла жіноча сумка клатч Червоний Апельсин наплічна зі шкірозамінника з ремінцем "Red Orange"»
Кругла жіноча сумка клатч Червоний Апельсин наплічна зі шкірозамінника з ремінцем "Red Orange"


Одне відділення, всередині якого є тканинна підкладка. Блискавка з двома бігунками.
Для зручної експлуатації виробу передбачено коротку ручку та знімний регульований ремінець (кріпитися за допомогою карабінів), що дозволяє носити сумочку з максимальним комфортом.
Матеріал виробу: штучна шкіра.
Розмір 18 х 18 х 9 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Круглая |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Красный |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 832 ₴





