НовинкаПодарок

❤️Пляжна тканинна сумка "Deep Sea" 37*49 см з канатними ручками з морським принтом Біла
498 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-114568
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Пляжна тканинна сумка "Deep Sea" 37*49 см з канатними ручками з морським принтом Біла»
Пляжна тканинна сумка "Deep Sea" 37*49 см з канатними ручками з морським принтом Біла
"Deep Sea" — це не просто сумка, це стильний аксесуар, який додасть вашому образу яскравості та унікальності. Ця пляжна сумка з чарівним морським принтом чудово підійде не лише для відпочинку на пляжі, а й для повсякденного носіння.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Пляжная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Белый |
| Ручки | Две |
| Высота | 370 мм |
| Длина | 490 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 498 ₴



