Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Кругла жіноча сумка плетена з ротанга, з ремінцем, легка, різні види»
Кругла жіноча сумка плетена з ротанга, з ремінцем


✨ Особливості:
-
Ексклюзивний Дизайн: Кожна сумка плетена вручну майстрами, що робить її унікальною та особливою. Кожен елемент ніжно плетений для надання сумці елегантного вигляду.
-
Легка та Практична: Забудьте про важкі та незручні сумки! Наша літня сумка із ротангу легка, що робить її ідеальною для пляжних вечорів та прогулянок під сонцем.
-
Міцна та Довговічна: Виготовлена з високоякісних матеріалів, ця сумка витримає вплив сонця та вологи, гарантуючи довгий термін служби.
Розмір: 20*20*8 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
| Размер | Малый |
| Материал | Ротанг |
| Цвет | Синий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 240 ₴









