Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Пляжна наплічна сумка "Фламінго Summer" з канатними ручками»
Пляжна наплічна сумка "Фламінго" з канатними ручками


-
Комфортна для носіння: Канатниі ручки забезпечують максимальний комфорт при перенесенні, не заважаючи відпочинку.
-
Висока якість матеріалів: Виготовлена з міцної тканини, яка легко очищається та витримує вплив вологи та сонячних променів.
-
Стильний дизайн: Яскравий та модний принт з фламінго додасть вашому образу екзотичного шарму та оригінальності.
Розмір: 55х40х15 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Пляжная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Ткань |
| Цвет | Розовый |
| Ручки | Две |
| Высота | 400 мм |
| Длина | 550 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 487 ₴



