Літня жіноча сумка Lunabag gb на блискавці з ремінем через плече


Має одне відділення на косій блискавці, кишеню на блискавці під клапаном, дві бічні кишені та регульований ремінець.
Клапан, що закриває сумку зверху та спереду.
А декоративні різнокольорові змійки додають їй оригінальності.
Розмір: 28х36х12 см, довжина ручки 60 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Текстиль |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Длина ручек | 600 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 360 ₴








