Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🦄Пляжна літня сумка шопер наплічна "Holo" Поні Єдиноріг»
Пляжна літня сумка шопер наплічна "Holo" Поні Єдиноріг


Не пропусти можливість додати трохи літнього настрою і комфорту у своє життя з цією чарівною літньою сумкою!
Розмір: 20*15*17 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Пляжная |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Потайной карман на молнии |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 775 ₴






