Милий дитячий рюкзак з іграшкою Дівчинка

М'які регульовані плечові лямки.
Рюкзак з іграшкою не залишить байдужою жодну дитину.

Розмір рюкзака 21 х 6 х 26 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 1 |
| Ширина | 21 см |
| Высота | 26 см |
| Глубина | 6 см |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Сиреневый |
Информация для заказа
- Цена: 529 ₴




