Новинка

❤️Яскравий дитячий рюкзак з вушками "Серце" з крилами з еко-шкіри Кораловий
752 ₴
- В наличии
- Код: AAA-114152
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Яскравий дитячий рюкзак з вушками "Серце" з крилами з еко-шкіри

Стильний рюкзачок "Сердце" з крилами прикрасить повсякденний гардероб дитини. Ідеально підійде для дітей від 4 років. Рюкзак дуже функціональний, має:
- одне велике внутрішнє відділення
- на лицьовій частині кишеню на блискавці, відмінно підійде дрібного канцелярського приладдя.
- регульовані лямки.

Зроблений з якісної та зносостійкої еко-шкіри.
- Дрібні забруднення легко усуваються за допомогою вологої серветки.
- Рюкзак не промокає.
- Блискучий дизайн обов'язково сподобається вашій дитині.
Розмір: 17*21*9 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Материал | Искусственная кожа |
| Ширина | 17 см |
| Высота | 21 см |
| Глубина | 9 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Коралловый |
Информация для заказа
- Цена: 752 ₴



