Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💚Рюкзак з іграшкою "Teddy Bear" для дітей та підлітків»
Рюкзак з іграшкою "Teddy Bear" для дітей та підлітків

Зручний та якісний рюкзак з іграшкою "Teddy Bear" виготовляється з високоякісних матеріалів. Він порадує вашу дитину модним дизайном, практичністю та допоможе школяреві у навчанні та досягненні нових успіхів. Цей універсальний рюкзак дозволить завжди мати при собі все, що може знадобитися на навчанні, у подорожі чи просто прогулянці. Широкі лямки регулюються під будь-який зріст.
Рюкзак складається з:
- одного основного просторого відділення,
- двух додаткових відділеннь на лицьовій частині рюкзака для канцелярського приладдя,
- двох бічних кишень із тканини на резинці.

Характеристики:
Розмір рюкзака 29 х 42 х 18 см.
Матеріал виробу: щільна тканина, що не промокає, — поліестер.
Розмір рюкзака 29 х 42 х 18 см.
Матеріал виробу: щільна тканина, що не промокає, — поліестер.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Голубой |
| Высота | 42 см |
| Ширина | 29 см |
| Глубина | 18 см |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |
Информация для заказа
- Цена: 835 ₴








