Дитячий шкільний рюкзак Travel Freely by languo із пеналом

Зручний та якісний рюкзак «Travel» виготовляється з високоякісних матеріалів. Він порадує вашу дитину модним дизайном, практичністю та допоможе школяреві у навчанні та досягненні нових успіхів. Цей універсальний рюкзак дозволить завжди мати при собі все, що може знадобитися на навчанні, подорожі чи просто прогулянці. Широкі лямки регулюються під будь-який ріст.

Рюкзак складається з:
- одного основного просторого відділення,
- одного додаткового відділення на лицьовій частині рюкзака для канцелярського приладдя,
- двох бічних кишень із тканини на резинці.
- пеналу у комплекті.
Характеристики:
Розмір рюкзака 27 х 40 х 16 см.
Розмір пеналу: 20 х 40 см.
Матеріал виробу: щільна тканина, що не промокає, — поліестер.
Розмір рюкзака 27 х 40 х 16 см.
Розмір пеналу: 20 х 40 см.
Матеріал виробу: щільна тканина, що не промокає, — поліестер.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Розовый |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 27 см |
| Глубина | 16 см |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Особенности | Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |
Информация для заказа
- Цена: 602 ₴






