Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Місткий рюкзак «MDM» для дітей та підлітків»
Місткий рюкзак «MDM» для дітей та підлітків

Гарний, місткий та якісний рюкзак з лаконічним дизайном. Цей універсальний рюкзак дозволить завжди мати при собі все, що може знадобитися на навчанні, подорожі чи просто прогулянці. Широкі лямки регулюються під будь-який зріст.

Рюкзак складається з:
- двох основних просторих відділень,
- двох додаткових відділень на лицьовій частині рюкзака для канцелярського приладдя,
- прихованої кишені для цінних речей на спинці,
- двох бічних кишень із тканини на резинці.
Матеріал виробу: щільна тканина, що не промокає, — поліестер.
Розмір: 30х46х17 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 2 |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 46 см |
| Глубина | 17 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 945 ₴







