Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дитячий хутряний рюкзак Пухнастий Кіт з вушками з блискітками Коричневый»
Дитячий хутряний рюкзак Пухнастий Кіт з вушками з блискітками

🐾 Новий рюкзак "Пухнастий Кіт" - це не просто аксесуар, а невичерпне джерело радості для маленьких мандрівників! Виготовлений із високоякісної тканини, цей місткий рюкзак стане вірним супутником для вашої дитини. Його передня кишеня на блискавці виготовлена із м'якого силікону, який надає рюкзаку додатковий шар захисту та чудовий блиск. 🌟

✨ Рюкзак Котик має хутряний дизайн створює відчуття тепла та затишку, даруючи малюкові комфорт на кожному кроці.
Завдяки своїй практичності та зручності, рюкзак ідеально підходить для щоденних пригод та носить у собі найкращі враження. Цей рюкзак - не тільки стильний аксесуар, але й невід'ємна частина веселих дитячих ігор!
Завдяки своїй практичності та зручності, рюкзак ідеально підходить для щоденних пригод та носить у собі найкращі враження. Цей рюкзак - не тільки стильний аксесуар, але й невід'ємна частина веселих дитячих ігор!
Розмір: 23х22х10 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Материал | Текстиль |
| Количество отделений | 2 |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 22 см |
| Высота | 23 см |
| Глубина | 10 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 696 ₴









