Новинка

Блискуча дитяча сумка з крилами, з ремінцем і ручкою з бусами для дівчат


Розмір: 16х14х6 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Количество отделений | 1 |
| Ширина | 16 см |
| Высота | 14 см |
| Глубина | 6 см |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Кнопка |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Малиновый |
Информация для заказа
- Цена: 502 ₴




