Новинка

❤️Блискуча дитяча сумка з крилами, з ремінцем і ручкою з бусами для дівчат Фіолетовий
502 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-113909
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Блискуча дитяча сумка з крилами, з ремінцем і ручкою з бусами для дівчат


Розмір: 16х14х6 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 16 см |
| Высота | 14 см |
| Глубина | 6 см |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Кнопка |
Информация для заказа
- Цена: 502 ₴




