Новинка

❤️Жіноча сумочка клатч-барсетка на ремінці, зі штучної шкіри, для дівчаток Синій
657 ₴
- В наличии
- Код: AAA-113880
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жіноча сумочка клатч-барсетка на ремінці, зі штучної шкіри, для дівчаток

Мабуть, жоден предмет із жіночого гардеробу не може похвалитися такою популярністю, як сумочка. З часів епохи Відродження цей аксесуар виконує не тільки практичну, а й естетичну функцію, будучи справжньою окрасою вбрання прекрасної дами.
Величезний вибір видів і фасонів сучасних жіночих сумок дозволяє використовувати їх не тільки як функціональне доповнення образу, але і як яскраву акцентну деталь, що відображає внутрішній світ господині. Однак, щоб незамінний аксесуар став справжнім гармонійним доповненням образу, важливо правильно підібрати модель за призначенням, виглядом, кольором, формою та розміром.
Розмір: 18-13-7 см

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Размер | Малый |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Синий |
| Высота | 13 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Пол | Для девочек |
| Глубина | 7 мм |
| Тип | Сумка |
Информация для заказа
- Цена: 657 ₴


